Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beöntés házilag: hogyan,...

Beöntés házilag: hogyan, milyen módszerrel, milyen eszközökkel, mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 13:59
 1/1 tetecske válasza:

Én nem rég szántam rá magam, hogy végre beöntést adjak magamnak. Valahol olvastam, hogy ha letekered a zuhanyrózsát, akkor úgy is lehet. Én ezt próbáltam ki.

A legfontosabb, hogy lazulj el, mert ha feszült vagy kellemetlen lehet. Szóval letekered a zuhanyrózsát, s a cső végét kicsit bekened valamilyen síkosító anyaggal, majd a bejárathoz illeszted, jó ha be nyomod egy kicsit így biztos, hogy a víz oda folyik ahova kell. A víz ne legyen hideg, mert az elég kellemtelen tud lenni. Inkább olyan jó langyos, de nagyon jó érzés az ha meleg vízzel csinálod, legalábbis nekem az volt. Mikor érzed, hogy feszül a hasfalad és nem tudod tovább tartani, akkor óvatosan vedd ki a csövet és gyorsan ülj WC-re, majd nyomd, de bizonyosodj meg róla, hogy mind ki folyt. Tapasztalatom szerint, nem elég egy adag, hogy teljesen kitisztulj, én 2-3 adagot szoktam. Ja és ne türelmetlenkedj, a víz nyomása ne legyen nagy, mert az úgy kényelmetlen. Sok sikert!

2011. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!