Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónapok óta jobb felkar...

Krisztinaaaaa kérdése:

Hónapok óta jobb felkar fàjdalmàval küzdök mitől lehet?

Figyelt kérdés

A fàjdalom èjjel is nappal is jelentkezik

Ha többet használom a kezem jobban fáj sugàrzik a felkarból a honaljam ès mellem felè fel a nyakamig illetve le az ujjaimba ès egy idő után az ujjaim kezdenek zsibabdni

Ha monoton mozdulatot végzek,például etetem a gyereket ez akkor jellemző,annyira kifàrad a kezem a vègère hogy kimegy az erő belőle ès remeg a kezem,a kanàl fordul ki belőle

Ez vajon mitől lehet valakinek volt még ilyen?



2022. márc. 28. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Érszűkület okozhatja.
2022. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod

Èn arra is gondoltam hogy ugye kisgyerek van 10 hónapos 9 kilós ès csak ringatàssal alszik el ès esetleg a terhelèstől

De ezelőtt ilyen bajom nem volt pedig a munkahelyem is olyan volt hogy kellett használni a kezem akkor nem volt baj

Bár ennek lassan 2 ève szóval nem vagyok olyan kényes hogy ez legyen a baj

2022. márc. 28. 12:20
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
A vér áramlását a karban, egyszerű eszközzel ki lehet mutatni. A háziorvosnak is van ilyan műszere, kérdezz rá. Nekem a lábamnál használtak ilyent.
2022. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen ma fel fogom keresni mindenképp mert ez így már elviselhetetlen
2022. márc. 28. 12:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az érsebészeten csinálták Bp-en. A dokinak, aki műtött van ilyen készüléke. Kb. akkora, mint egy USB stift. Ha nem jutsz dülőre az orvosoddal, megadom a sebész címét. Egy telefont tutira megér
2022. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat

Nyàktömlő gyulladást àllapított meg a vàllamban bár annak nem tudom mi köze a kar fàjdalomhoz 🤷🤷🤷

2022. márc. 28. 17:54
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ő az orvos. Mindenesetre, hogy érsebészhez kerüljél, egyértelmű orvosi javallat szükséges. Örúlök, hogy legalbb valami diagnózist kaptál, ami alapján el lehet kezdeni egy terápiát.

Ja, és bízzál az orvosodban, és tartsd be amit javall. Másként nem megy. Írjál a történésekről. Ha nem válik be a gyógymód akkor az érsebészi vizsgálat még elvégezhető. Fájdalommentes, beavatkozásmentes.

2022. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a nyáktömlőgyulladásnak jó a gyógyszerezettsége. Az érsebészetnek csak a szike! Gyógyuljál, és írjál
2022. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzàszólàsokat ès a bíztatast

Írok midnenkèppen

Kaptam egy 10 napos kezelést

Írni fogok nektek hogy javulgat-e

Illetve ha letelik a 10 nap ès abszolút nem történik változás akkor is írok hogy mit mondanak mi legyen tovább

2022. márc. 29. 07:59
 10/18 anonim ***** válasza:
OKÉ s. Sok sikert.
2022. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!