Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a hónaljam oltás után?

Miért fáj a hónaljam oltás után?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl a 3. Pfizeremen, az 1. nap kegyetlenül fájt a karom, rossz volt a közérzetem, mostanra pedig ez átalakult ilyen bal oldali hónalj fájdalommá. Tökre rástresszeltem, mert eddig még nem volt ilyen reakcióm oltás után. Ez normális, másnak is volt ilyenje?? A bal karomba kaptam, és itt a bal hónaljamban érzem ezt a nyomás-jellegű fájdalmat:(

2022. ápr. 2. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ez volt a 3..Pfizer után, kb 2 nap után elmúlt. A hónaljban sok a nyirokmirigy, ezek az immunrendszer katonái.. Teljesen normális reakció, érzékeli az immunrendszer az oltást.
2022. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális, nekem is volt, majd elmúlik.
2022. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nyugtató szavakat:) akkor igyekszem nem túlaggódni.
2022. ápr. 2. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt és a legtöbb nő ismerősömnek. Férfiaktól viszont nem hallottam.
2022. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem kellett volna már a harmadik...
2022. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira akartam én sem, de sűrűn utazok külföldre, és a legtöbb ország megköveteli, hogy 7 hónapon belül legyen az előző oltásom, vagy különben "lejár" a kártya. Nekem meg már bőven eltelt annyi, és inkább túl akartam akkor lenni ezen is.
2022. ápr. 2. 08:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!