Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nehezen tudok elélvezni...

Ha nehezen tudok elélvezni akkor az prosztatagond?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 18:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem maga a folyamat nehéz hogy eljussak oda.(hogy érthető legyen)
2022. ápr. 2. 18:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát?
2022. ápr. 2. 18:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Érzel fájdalmat?
2022. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A hát sem okozhat ilyen problémát.

De minimális információkkal ne várj érdemi választ.

2022. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dzsoki ***** válasza:
Nem feltétlenül Lelki probléma is lehet. Nekem is nagyobb a prosztatám, az urológus szerint. Bár,az életkort is figyelembe véve,elfogadható. Valóban,nehezebben tudok elélvezni,mint 20 vagy 30 éve. Szexeléskor,nem sietek sehová. Az is igaz,hogy minden nap,nem tudnék szexelni. Meg az első kör,problémamentes. A második,időnként csak maszatolás. 58F
2022. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6 nekem nem ilyen gondom van, de azért köszi

18F

2022. ápr. 3. 21:07
 8/13 Dzsoki ***** válasza:
A prosztata gond,inkább sűrű vizelési inger formájában jelentkezik. Tehát,lelki okai lehetnek nálad. Amennyiben az oda való eljutás nehéz,akkor több előjátékra lehet szükséged. Gyógyszert is mondanék,de azt inkább,ne kezd el! Urológussal való konzultáció után esetleg valamilyen kenőcs,ami vérbőséget okoz. Mindenféleképpen,orvosi felügyelet mellett!
2022. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nem érted nem lelki ok? Maga a spriccelés megy nehezen mióta valami bajom lett odalent, mert kellemetlen volt fizikailag is.
2022. ápr. 3. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ezért kérdeztem, hogy érzel-e fájdalmat. Nekem krónikus prosztatagyulladásom van (nem bakteriális), ez leginkább abban mutatkozik, hogy ejakulációkor néha fájdalmat érzek a végbél felől.
2022. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!