Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos fülsípolásom van....

Folyamatos fülsípolásom van. Mire számítsak az orvosnál?

Figyelt kérdés
Nos,még januárban elkezdett sípolni a fülem és amint lehetett elmentem fül-orr-gégészetre. Volt a hallásomban eltérés,de azt mondták,hogy egyáltalán nem vészes,és 50 napig kellett nootropilt tabletátt szednem (a korom miatt az orvos nem ajánlotta vénásan). Most szedem be az utolsó adagokat,viszont nekem még mindig ugyan úgy sípol a fülem. Sőt ami még aggaszt,hogy mostanság még kicsit szédülök is,pedig eszem,iszom rendesen és a vérnyomásom is rendben van.Idő közben kijött rajtam egy durvább ekcéma,azzal is voltam börgyógyásznál,kaptam rá krémeket,de nem segít. Nem tudom,hogy ez a kettő összefügg-e de gondtoltam ezt is megemlítem. Persze ezek után vissza fogok menni a fülészetre,de fogalmam sincs hogy milyen további vizsgálatokra számítsak. Valaki el tudná nekem előre mondani hogy mi is lesz?

2022. ápr. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Régen nekem zúgott a fülem. A nyakamtól és a gerincemtől volt. Menj el nyaki röntgenre. Valószínűleg ki van egyenesedve a nyaki lordosis. Keress fel gyógytornát,gyógymasszőrt. Neten olvass utána a nyak helyes tartásának, nyaki sérv megelőzésének. Fogorvost is keress fel, nincs-e állkapocs problémád (szorítás, kopás, gyulladt fog).


YouTube-on Almásy Csilla vagy Physiovit videók. Facebookon fülzúgás, tinnitus csoport.


Akkor is menj el röntgenre, Mr-re, gyógytornára, ha egyik orvos sem hisz neked, és hülyének néznek. Tapasztalat.

2022. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"a korom miatt" - Ha nem titok (amúgy is full anonim az oldal), hány éves vagy?
2022. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A válaszolók azt gondolják,hogy csak úgy van,hogy Mr megyek,és ezt vagy azt nézzenek meg .Az ilyen vizsgálatokat nem a beteg dönti el.

Nem is nagyon törik magukat erre az orvosok,mert a vizsgálat nem ingyen van.A Tb kassza is üresedőben .

Az enyémet rengeteg vizsgálták,majd azt mondták tanuljak meg vele együtt élni.Több mint 40 éve ez van már .

2022. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallókészülékre
2022. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy hány éves az, aki a "kora miatt" "nem kaphat" infúziót.

Mindenesetre további kétes hatású "keringésjavító" terápiákra számíts, akár nootropil tovább, akár pl. betahistin, pentoxifylline és társaik. Érdemi hatás nem garantálható.

Éjszakai panasz esetén elalvás előtt halk zene hallgatása segíthet. És természetesen az ilyenkor szokásos kivizsgálást (min. nyaki rtg, carotis UH, audiológiai vizsgálat, labor) komplettáld, ill. a szédülés miatt neurológiai szakvizsgálat is indokolt, koponya MR szóba jöhet.

2022. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!