Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi eséllyel...

Szerintetek mennyi eséllyel kapok agyhártyagyulladást?

Figyelt kérdés

Egy picit folyik az orrom. Az utóbbi időben utána olvastam az agyhártyagyulladásnak, ahol azt írták, hogy hirtelen válik életveszélyessé.

Az elmúlt időszakban zárt vonaton utaztam sok emberrel, lehetséges, hogy gennyes agyhártyagyulladást kaptam?

Mikor forduljak orvoshoz?


2022. ápr. 8. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Általában kik kapják el ezt a betegséget? Tudom, hogy többnyire a gyerekek, de a felnőtteket is veszélyezteti..
2022. ápr. 8. 17:29
 2/4 A kérdező kommentje:

Most le van gyengül be az immunrendszerem az orrfolyás miatt ezért gondolom hogy most a nagy tömegben akar elkaphattam.

28/N

2022. ápr. 8. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc? Vagy ha tényleg ennyire aggódsz akkor olvass a hipochondriáról is
2022. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A járványos agyhártyagyulladást nem nagyon lehet vonaton elkapni, szoros kontaktussal (csókolózás, egy pohárból ivás) vagy tartósan egy kégtérben tartókodók között (közös háztartás, iskola, kollégium, katonaság) terjed.


Fölösleges emiatt aggódni. Akkor fordulj orvoshoz, amikor egyébként is tennéd.

2022. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!