Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a fülem. Mit tegyek?

Bedugult a fülem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve küszködöm a fülemmel. Van hogy csak a szél miatt, van hogy orrfújás közben bedugul és akár 3-4 napig is bevan utánna. Akárhányszor megbetegszem a fülem vagy bedugul vagy szimplán csak fáj.Voltam vele orvosnál, annyit mondott, hogy ne érje se víz se semmi. Már próbáltam rengeteg praktikát,de nem igazán váltak be. Ti mit ajánlanátok?

2022. ápr. 18. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orrfújásnál nekem akkor dugul be, ha erősen fújom, erre figyelj.
2022. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Rejtett gluténérzékenység. Sajnos egyre többeknél és a legváltozatosabb tünetek formájában jelentkezik. Zárd ki egy időre a kenyér- és tésztaféléket, és ha lehet, a hüvelyeseket.
2022. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kövirózsának ha az egyik "szirmát" le vágod és a nedvét a füledbe csepegteted az használhat. (saját tapasztalat)
2022. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!