Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyozok Mennyi idő után...

Fogyozok Mennyi idő után szűkűl össze a gyomrom?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 15:53
 1/1 Cubina ***** válasza:

Nekem úgy szűkült össze, hogy nagyon keveset ettem, sokszor úgy eltelt egy nap, hogy csak ittam, nem voltam éhes. Régen is keveset ettem, de később még annyit sem.

De ez azért történt, mert édesanyám elhunyt és utána 2 hétig szó szerint semmit sem ettem. Covidos is voltam, se ízt, se szagot nem éreztem, undorodtam mindentől. Így lement 1 hónap alatt 15 kiló, de én nem is vettem észre, nem foglalkoztam magammal, mások mondták, mindenki mondta, hogy te jó ég, hová fogytam.


Azután kezdtem észrevenni, hogy leesik rólam, meg lötyög rajtam minden.

Már eltelt azóta 6 hónap, de még mindig alig bírok enni, nagyon összeszűkülhetett a gyomrom, mert egy negyed mélytányérnyi levest sem bírok megenni. De nem is vagyok éhes. Sokszor három szelet párizsin elvagyok egész nap, de van amikor még annyi se csúszik le. És ezt úgy, hogy sokszor egész éjjel fent vagyok. Viszont iszok, mint a gödény, mindenféle üdítőket, vizet. Gondolom az adta a fél év alatt is az energiát, hogy életben maradjak, és sokszor ettem édességet is, csak azt kívántam.

60 kilóra fogytam úgy, hogy csak édességet és üdítőt fogyasztottam.


Az is közrejátszhatott, hogy anyukám halála előtt nagyon súlyos hormonzavarom volt (attól voltam kövér), állandóan véreztem és végül rákos lettem, ki kellett venni mindent, és a műtét után elkezdtem lassanként fogyni.


Szóval a nem evés és a hormonok helyreállása együtt okozta a szűkös gyomrot és a fogyást.

2022. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!