Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves korod körül kezdted...

Hány éves korod körül kezdted érezni az első jeleit annak, hogy elmúlt a fiatalságod?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy jobban oda kell figyelni a kilókra, egyre nehezebb dolog a másnaposság, kevésbé bírod a pörgést, rosszabb minőségű a bőröd, nehezebben fejlődsz sportban, nehezebben regenerálódsz stb.
2022. ápr. 29. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
35 éves korom után. Mindig fiatalos, és egészséges voltam, tartós betegségem most sincs, de mostanában már időnként fáj itt-ott, fáradékonyabb vagyok, mondjuk ebben az is benne van, hogy az utóbbi 2-3 évben a mozgást is elhanyagoltam, a súlyom is gyarapodott valamennyit. Egyébként a súlyra figyelni kell dolog az kicsit hamarabb, úgy 30 körül kezdődött, előtte bármit bármikor megehettem.
2022. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először köszönt csókolomot egy jó kis tizenéves csaj az kemény volt, nem emlékszem pontosan mennyi lehettem, 35 körül, talán + pár év.
2022. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól kezdve, hogy apa lettem (36).
2022. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az első évem, hogy kezdem érezni, hogy nem vagyok már olyan fiatal. Jövő héten esküvőre megyünk, nem is tudom, hogy ogom bírni,hogy fent maradjak a menyasszony táncig magas sarkú cipőben.

38/N

2022. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60 evesen. Addig soha semmi bajom nem volt! Akkor kezdodott: magasvernyomas, emesztesi gondok, alvasproblema.
2022. ápr. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen voltam a csúcson

30 után már éreztem, nem ment úgy a sport, egy nagyobb bebaszás után 2 naig tartott már a másnap.

35 után már inkább be sem baszok, mert 3 napig be vagyok fordulva utána.

Aztán jött a baba, addigi 7 órás éjszakai alvásokból lett 4 max 5 óra, az is 3-4 részletben, azóta olyan vagyok mint egy élőhalott

2022. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ma már ilyen, hogy elmúlik a fiatalság, ideiglenesen múlhat csak el. Van plasztika és orvosok, lehetsz nagyon rossz bőrben, betegség közben, éveken át tartó betegség közben kinézhetsz 50-nek is, de ha helyrehozod magad ugyan úgy ki tudsz nézni 20-nak. Egy dologra kell figyelni, a csontozatod és izületi rendszered ép maradjon.
2022. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es. Oszinten irigyellek! Sajnos nem igy latom. A plasztika nagyon draga es hat erdekes peldakat lehet latni. Inkabb ijeszto mint szep. Persze nem vagyunk egyformak, biztosan vannak szepen sikerult mutetek. A csontozattal egyetertek. Ugy gondolom: a helyes taplalkozas a kulcs. Ami ugyanilyen fontos a stresszkezeles! Elkerulni senki nem tudja, de lehet jol kezelni.
2022. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es! Nem az volt a kérdés hogy hány évesnek nézel ki, hanem hogy mennyinek érzed magad. Hiába húzatom ki a bőröm teljesen feszesre plasztikával, festem be a hajam, horfok vagány ruhákat és nézek ki 20 évesnek, ha egyszerűen bírok végigtáncolni és végiginni egy éjszakát.
2022. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!