Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyorsul a szívverésem,...

Begyorsul a szívverésem, hányinger fog el. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem gyakran történik velem ilyesmi csak bizonyos szituációkban. Jelenleg egy vallásos iskolába járok, ahol hétfőnként van egy fél órás áhitat. Ilyenkor elkap egy hányinger érzés, főleg, ha a padsor közepén ülök és félek, hogy nem tudok kiszaladni. Ilyenkor próbálok mély levegőket venni, másra gondolni és rövid idő után elmúlik.

Legelőször a 9.-es gólyatáborban történt hasonló incidens, amikor gyülekezőt tartottak és én a terem legbelső sarkában foglaltam helyet. Ott is mély levegőkkel elmúlt, de nagyon kellemetlen érzés.

Voltam a szívemmel orvosnál. EKG-t is csináltak, elvileg minden rendben van.

Legutóbb ma történt meg velem, ugyanis ma volt a végzősök ballagása. A lépcsőn álltam, körülbelül tíz percig amikor a néma csendben megint rám tört ez az érzés. A szívem a torkomban volt, éreztem, hogy nagyon ver. Rettentő hányinger érzés fogott el és már néztem hova szaladjak, de végül elmúlt.

Mi lehet ez?


2022. ápr. 29. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg egy vallásos iskolába járok, ahol hétfőnként van egy fél órás áhitat. Ilyenkor elkap egy hányinger érzés"

Ez teljesen normális, én sem vagyok vallásos. Hidd el, nem veled van a baj, de ne erőltess magadra ilyen hülyeségeket, mert csak rosszabb lesz.

2022. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Ezt hívják pánikrohamnak. Pszichológus kell hozzá, és szerencsés lenne, ha a szüleid átíratnának egy világi iskolába.
2022. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség!
2022. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!