Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a gerinctáji fájdalom...

Ez a gerinctáji fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta fáj a gerincem több helyen, lassan úgy érzem magam mint egy öregember pedig csak 30 vagyok. Főleg reggel amikor felkelnék akkor fáj, olyan mintha égne, meg feszülne, valamint este is elkezd fájni. Sokáig matracon aludtam, de most már ágyban, de nem javult így sem. Jártam gyógytornára, fizikoterápiára, parafangóra, jár 2 hetente masszőr is de semmi sem segített. Röntgenen is voltam többször -igaz csak SZTKban, tehát lehet ezért-, nem találtak semmi komolyat. Konditerembe is járok heti 4szer, de amikor nem jártam akkoris fájt.


Rakok be egy képet, bejelöltem rajt pirossal hogy nagyjából hol fáj. Próbálom nyomkodni ahol elérem, de nyomásra nem fáj, maximum néha a csigolyák mellett, olyan mintha a csont vagy az izom belsejéből jönne a fájdalom. Újabban elkezdtek a kezeim is nagyon zsibbadni mire felkelek, fogni is alig tudok velük. Mitől lehet ez?


[link]


2022. máj. 1. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"Jártam gyógytornára, fizikoterápiára, parafangóra, jár 2 hetente masszőr is de semmi sem segített. Röntgenen is voltam többször -igaz csak SZTKban, tehát lehet ezért-, nem találtak semmi komolyat."

Ezek után nem mi fogjuk megmondani, hogy mitől lehet...

2022. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy halott ügy, éppen 7 éve küzdök, sok pénzt költöttem mindenféle kezelésre, tornára, orvosra és egyébre, semmi. Amit nem írtál...kellene egy MR a fájdalmas részről, aztán ha olyan a lelet ideg vagy gerincsebésszel konzultálni. Ha nem vagy műthető ( és biztos nem ) akkor nagy kilátásod nem lesz a javulásra. Sajnálom, bár idősebb vagyok, de tapasztalat.
2022. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Porc korong kopások több csigolyánál.A kondi termet hanyagolnám. MrAz igazi gerinc torna is lehet olyan kemény,vagy még nehezebb is . Gyógyfűrdőt vizi tornát is meg kellene próbálni.MR vizsgálatra kellene hogy küldjön a doki.

Kérj beutalót a reumatológiára,és ott kell elmondani,nagyon zsibbadnak a kezeid.Ez nyaki porckorong sérvre utal.

2022. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt láttad, hogy 30 éves? Kopás? Ugyan már. Reuma pedig felejtős, ha valahol hát ott nem kapsz erre segítséget. Zsibbadásnál inkább neurológia. Ott is adnak beutalót MR-re.
2022. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!