Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a világrekord abban hogy a...

Mi a világrekord abban hogy a leghosszabb idő pisilés nélkül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Fogalmam sincs, annyit tudok hogy az én személyes rekordom pontosan 24 óra.
2022. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
1# kizárt
2022. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
dehogynem, simán ki lehet bírni. Annyi hogy nem iszik olyan sokat...
2022. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Nme lehet kibírni. ÉS a vizeléshez nem kell inni.
2022. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

18 éves voltam, busszal mentünk Párizsba, ami 24 óra utazást jelentett a megállókkal együtt. Nem akartam sem a busz vécéjében, sem benzinkutaknál pisilni, úgyhogy nem pisiltem. Csak amikor a hotelba értünk. Addigra persze már nagyon kellett.

Ma már nem bírnám ki, most 33 vagyok. Mondjuk most is csak reggel szoktam pisilni, néha egyet este is. De 24 óra már nem menne.

2022. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Na ezt jól megmondtam :D Ha csak reggel pisilnék, akkor most is 24 óránként pisilnék :D

A lényeg hogy nem vagyok egy nagy pisilő :D Körülöttem mindenki folyamatosan vécére járkál, a barátommal is ha utazunk, óránként meg kell állni valahol, mert neki mindig kell, de én nem szoktam menni, csak otthon. Nem szeretek sehol máshol, ha nem muszáj. Olyan nincs hogy napközben ha valahol vagyok, elmegyek pisilni. Hazaviszem.

2022. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A rekordot ugyan nem tudom, de összhangban lehet a legnagyobb vesekő kialakulásával.
2022. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na, utánajártam, nincs hivatalos rekord rögzítve.

"There's currently no official record set for the longest someone has gone without peeing, but holding it in is not advised."

2022. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de még ha nem is iszol kerring a véred . HA csak fekszel egész nap akkor is el kell menned hát még ha nem fekszel.
2022. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Kb 13 milliárd év. Addig nem volt senki, aki pisiljen.
2022. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!