Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy kisesett a bal szemem?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel ezt álmodtam és kicsit utána keresgéltem de mindehol csak annyit írtak, hogy: bajt jelent…De milyen szempontból jelent bajt?

2022. máj. 10. 23:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Mégjobban kifejtem: A szobámban ültünk anyával és én futottam a fürdőszobába majd vissza és a nappali közepén találtam meg a szemem majd gyorsan megfogtam a fejem, hogy nekem esett-e ki és igen éreztem, hogy hiányzott majd felvettem és szóltam anyának, hogy mindjárt jövök csak vissza rakom.

Anya még valami olyat it mondott, hogy “de meg ne nézd magad a szemed nélkül mert meg fogsz ilyedni” erre az volt a válaszom, hogy jó. Aztán már csak reggel ébredtem fel és emlékeztem rá.

2022. máj. 10. 23:30
 2/2 gublug ***** válasza:

Ezt az ezoterikus csoportban kellene megkérdezned. Az álom téma odatartozik.


Az álmoknak rengeteg értelmezési módja van. Ahány embert megkérdezel annyi válasz lesz. Azt fogod elfogadni amelyik neked szimpatikus. De ez nem jelenti azt, hogy helyes is a válasz.

2022. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!