Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés, amikor megjön a...

Milyen érzés, amikor megjön a havi vérzés?

Figyelt kérdés
Mit éreznek a fiatal nők?

2022. máj. 12. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Embere válogatja. Van aki észre se veszi, van akinek úgy görcsöl a hasa mint a legfájdalmasabb hascsikarás alatt.
2022. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Mi a sok leszavazás oka? :D Unatkoztok?

Nem tudtátok hogy így van?

2022. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elhiszem neked, és ezért zöld pipát adtam.

Aki leszavazott, lehet hogy nem azt a választ kapta, amit várt.

2022. máj. 13. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

3.

Hanem vajon mit várt, hogy népünnepély ?

2022. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon emberfüggő. Valakinek nincsenek fizikai fájdalmai, valakik meg nagyon szenvednek miattuk. Én hála Istennek nagyon ritkán görcsölöm.
2022. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nagyon rossz. Már előző napokban ingadozó hangulatban vagyok a hormonális változások, PMS miatt. Indokolatlan szomorúság, gyakran fáj a hátam, lábam is, mert kisugárzik. Amikor megjön, akkor elmondhatatlan rossz érzés tör rám, úgy érzem mindenem fáj stb. Ez persze hónapról hónapra más, vannak olyanok, amikor nagyon megvisel az első 2-3 nap, van amikor jobban viselem. 12 éves koromtól kb 16 éves koromig csak az erős vérzés volt, nem voltak fájdalmaim, de azóta igen. Irigylem, aki semmit nem érez és még mellé gyenge is a vérzése.
2022. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!

Megkérdezhetem, hogy hány éves Vagy, és mennyi a súlyod? Vékony alakú Vagy -e?

2022. jún. 15. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!