Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talp izzadását mivel lehetne...

Talp izzadását mivel lehetne megakadályozni? Már van is rajta "valami zavaró".

Figyelt kérdés

Mindig nagyon izzad a talpam, 5 perc cipőben lét után csavarom a zokniból a vizet.

Sajnos már két éve megjelent a talpamon labujj, sarok részén valami fehér színű felázás szerű képződmény, csak lyukacsos, mintha bőrrétegekbe lenne kráter, ami sajnos kellemetlen szagú is izzadáskor.


Voltam bőrgyógyásznál, fel is írt 2 féle kenegetos receptet és ellátott jó tanácsokkal, pl ne izzadjak (:D), lehető legrovidebb időt töltsem a zuhany alatt, jóféle zokni, stb.


De nem lett jobb. Ha hintőporoztam is a zoknit, talpam, cipőt nem ért semmit, mert nyert a nedvem.:(


Jelentkeztem most egy másik magánbőrgyógyászhoz, de szívesen érdekelne ötlet, hogy hogyan tartsam szárazon a talpam. Sajnos munkába muszáj cipő és elkerülhetetlen a meleg. :(


2022. máj. 14. 15:53
 1/1 elistvan válasza:
Lábhintőpor. Rossmanban pl kapni lehet kék dobozos Fuss wohl felirattal. Nejem is ugyanígy van. A lábaddal pedig egy normáis gyógypedikűrüshöz menj szerintem, tuti tud neked segíteni.
2022. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!