Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz testtartás meg minden...

Rossz testtartás meg minden féle probléma mennyire befolyásolja a magasságot?

Figyelt kérdés

Egész testem "elváltozott" a sok rossz pozíciótól .

Egyik vállam feljebb van mint a másik, csípőm két oldala is eltér és kicsit előre dőlök csípőből és hasonlók.

És ez már azóta van mióta elkezdtem növekedni, vagy kicsit előbb is kezdődött talán.

Ha ezek nem lennének akkor magasabbra nőtem volna? És most nem arra gondolok hogy testtartás miatt. Hanem alapból, jobban nőtem volna?


2022. máj. 18. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, a rossz testartásod deformálja a gerinced (pl gerincgörbületet vagy nyakcsigolya görbületet okoz) és ha el van görbülve akkor nyilvánvalóan nem is vagy olyan magas mintha ki lennél egyenesedve teljesen, de önmagában azt, hogy ki milyen magasra nő a genetika határozza meg.
2022. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha most 180 centi vagyok úgy hogyha kihúzom magam teljesen egyenes, de ha nem lett volna semmi bajom akkor is kihúzva 180 centi lennék?
2022. máj. 18. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis görbületed és úgy vagy kihúzva magad 180 centi akkor elképzelhető, hogy görbület nélkül 181-182 lennél kihúzva.
2022. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha nem lenne semmi bajom akkor mekkora lenne a végleges testmagasságom?
2022. máj. 18. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!