Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Általában mikor kell kaksiznotok?

Általában mikor kell kaksiznotok?

Figyelt kérdés

Úgy értem melyik napszakban?

Nekem nagyon változó. Egy időben szinte percre pontosan reggel 9-kor kellett, amikor már egyetemen vagyok. Volt olyan amikor kora délután kellett, ilyen fél 2 körül. Mostanában meg mindig este lefekvés előtt jön rám a kakilhatnék.

Másnál is így van ez, hogy ennyire hektikus? Vagy általában mindig nagyjából ugyanakkor kell?


2022. máj. 19. 07:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"reggel felkelés után ülve pisilek! ilyenkor egyből jön a a barna maci is!"


Jó neked. Reggel felkelés után én akárhogy erőlködök, nem megy. Pedig jobban szeretném én is reggel még otthon letudni.

2022. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11

Miért is?

2022. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12


Mert ha munkahelyen kell, ott kellemetlenebb azért.



Nekem is ebéd után 1-2 órával kell a leggyakrabban, de összességében változó és gyakori, hogy naponta többször. (Lehet, hogy attól, hogy rengeteg rostosat fogyasztok.)

2022. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Miért szeretem itthon intézni, mint nyilvános helyen?! Ezt komolyan indokolnom kell? Kényelmesebb, nem zavar senki, nem nyit be senki, nem jönnek-mennek a fülke előtt. Nem vágódik be mellém senki. Nem hallja senki a hangokat, nem érzi senki a szagokat rajtam kívül. Puhább a klotyópapír. Kényelmesebb kialmoznom magam. Akár meg is mosom az alfelemet. Amit egy nyilvános klotyóban nem tudok kivitelezi. Részletezzem még?
2022. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja a higiéniai körülményekről majdnem el is felejtkeztem. Kicsit jobban bízok tisztaság szempontjából abban a klotyóban, amit csak én használok és saját magam után takarítom, mint abban, amit aznap már kétszáz idegen ember használt és ki tudja mikor és hogyan takarították ki...
2022. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14.

Engem soha nem zavart senki melóhelyen ebben. Miért is nyitna be pl?

Ráadásul ott még fizetik az ezzel töltött időt is.

2022. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 jogos! csak az én munkahelyemen az egyik (vagyis egyetlen) hülye még azt is figyeli, ki mikor, hányszor, hány percet tölt a legkisebb helységben! igaz? cég legokosabb embere!
2022. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17.

Menj akkor, amikor ő. Vagy ha ő jön éppen onnan vissza, jegyezd meg neki, hogy már megint elcseszett 6 és fél percet a munkaidejéből, húzzon bele, mert visszaesik a GDP.

2022. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18. csak egy kakálda van,kis cég vagyunk!
2022. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Engem soha nem zavart senki melóhelyen ebben. Miért is nyitna be pl?"


Mert nem egyszemélyes a wc! És amíg bent trónolok, nem írhatom ki az ajtóra, hogy senki be ne jöjjön.

Mi meg nagy cég vagyunk. Vagyis nyilvános intézmény és nincs külön a dolgozóknak fenntartott wc. Ugyanoda kell járnunk, ahova bárkinek aki az utcáról beesik. És hiába van sok fülke, szinte törvényszerű, hogy ha elkezdenék tojni, persze hogy a közvetlenül mellettem lévő fülkébe vágódik be valaki, hiába üres az összes többi!

2022. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!