Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje elkezdtem edzeni, és kivételesen nem a fogyásra koncentrálok, hanem arra, hogy hízzak, mert mindenképp szeretnék magamra adni, és az edzés mellett nyilván több táplálékra van szükség, amivel nincs is baj, mert eszek rendesen mindenből mindent, viszont egyáltalán nem hízok. (Ami egyébként már 3 éve tart, hogy gyakorlatilag egy dekát nem híztam, és félek hogy van valami baj.)

21/F



2022. máj. 20. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem csak szerencsés vagy.
2022. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet így is pont annyit eszel csak, amennyit elégetsz, és pont szinten tartod magad. Nyilván érzi a szervezet, mennyivel többet kell enned, mert mozogtál, de alapvetően egészséges szervezet nem fogyásra vagy hízásra van programozva, hanem szinten tartásra. Ahhoz, hogy hízz, tömegelned kell, ami nem olyan könnyű, többet kell enned, mint amennyit kívánsz és mint amennyi jól esik. Tölts le egy kalóriaszámolós alkalmazást, pl. Yazio, és számold egy-két hétig, mennyit eszel, aztán majd megtanulod és menni fog magadtól is.
2022. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!