Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elment a hangom, mit tegyek?

Elment a hangom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, 18 éves vagyok, és gimnáziumba járok, ahol általában elég gyakran ordibálunk. Pár napja vettem észre magamon, hogy nehezemre esik beszélni. Mármint úgy normálisan. Mintha valami meggátolná a hangomat, csak ilyen gyengébb. Én egyébiránt szoktam énekelni és rappelni is, viszont ez így teljesen felejtős. A torkom nem fáj, csak mint említettem nem tud kiteljesedni a hangom, mintha valami meggátolná. Tippek? Mit tehetnék ez ellen?

2022. máj. 21. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mézet, az segít, amúgy meg pihentesd, beszélni is csak minimálisan amennyit nagyon muszáj, az éneklést meg felejtsd el egy pár napra.
2022. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, még lenne 2 kérdésem.


1; Kedves 1-es, a leírt ajánlásaidat használja kb. mikor lesz a hangom a régi?

2; Ha gyakran kotrom a torkomat attól rosszabb lesz?

2022. máj. 21. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg és hozd vissza:) Jó,viccet félretéve az elsőnek igaza van,pihentesd és ne erőltesd annyira
2022. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélni holnap már valószínűleg fogsz tudni, az énekléssel várj egy hetet. Ha elsőre ki is jön a hang, nagyon megterhelő és hamar elmegy újra.
2022. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de akkora ziccer: kussolj!
2022. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!