Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Miért sistereg...

Mi lehet ez? Miért sistereg az agyam?

Figyelt kérdés
Évek óta szédüléssel, egyensúlyzavarral küzdöm. Egy évvel ezelőtt elveszítettem a bal szememet (glaucoma), azóta a helyzet romlott. Egy hónappal ezelőtt viszont fura dolog jelentkezett, fura, sistergő hang, apró, elektromos kisülésekre, vagy zsírban sülő tepertő, forró olajba csepegő víz hangjára emlékeztet. Nem a fülemben hallom, hanem valahol az agyamban. Egyre rosszabb. Az elmúlt héten 2* produkáltam 200 feletti vérnyomást, a vércukrom 8-12 között van.

2022. máj. 21. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán a brutálisan magas vérnyomástól, de nem vagyok orvos úgyhogy nem biztos. Az lenne a biztos ha orvoshoz fordulnál, mert ezek az adatok nagyon nagyon nem jók.
2022. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a vérnyomás csak extra kiugrás volt, alapvetően 140-160 között van.
2022. máj. 21. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Az is nagyon sok.
2022. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne orvost látogatni.

A vérnyomás miatt lehet ez a furcsa hang amit leírsz,nekem is szokott hasonló lenni és olyankor valóban magasabb.

2022. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát hurrá.

Beszéltem édesanyámmal, aki előszedte a jelenleg 90éves, szellemileg teljesen friss és tiszta nagymamám pár évvel ezelőtti MRI és CT leleteit, ami alapján az orvosok szerint az utolsó 10-15évben legalább 8-10 mikroagyvérzést hordott ki lábon, úgy h csak enyhe fülzúgásra, múló szédülésre panaszkodott néha, de annyira csak említés szintjén, h sosem ment orvoshoz. A vizsgálatok egy két-három évvel ezelőtti baleset után történtek.

Azt hiszem, szépek a kilátásaim...

2022. máj. 23. 12:49
 6/9 anonim válasza:
Hány éves vagy ha szabad kérdeznem?
2022. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj a legrosszabra,elkell menni kivizsgaltatni;azért vidd el magaddal a nagymamád papírjait,hogy tudjanak az orvosok is merre indulni és kizárni a kizárhatót.
2022. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
44éves vagyok, de extrém túlsúlyos és nem tudok kijárni
2022. máj. 28. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Az extrém túlsúly sajnos megterhelő a szervezetednek,ez önmagában okozhat magasvérnyomástól kezdve bármi problémát.

Valamilyen orvost fel kell keresni mindenképpen.

2022. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!