Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap belement a víz a...

Tegnap belement a víz a jobbfülembe és azótától nem jött ki és be van dugulva és csak egy picit hallok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dontsd oldalra a fejed.
2022. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kijött, csak begyulladt és emiatt szűk a hallójárat, menj fülészetre.
2022. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szökdécselj, vagy a tenyeredet szorítsd a füledre és engedd fel, hogy vákuum legyen...
2022. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Orr fül gége szakrendelés,kimossák.
2022. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mühl Márta válasza:
Fordulj lefekvés után a jobb oldaladra, egy idő után kifolyik. Nekem Harkányban ment a fülembe, nagyon rossz érzés volt Mikor lefeküdtem egy idő után azt éreztem, hogy valami meleg jön a fülemből, akkor jött ki belőle.
2022. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oldalra fordított fejjel való fél lábon ugrálás sokszor segíthet, ha nem akkor szakrendelés, mielőtt nagyon begyullad.
2022. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

𝗘𝗴𝗲́𝘀𝘇𝘀𝗲́𝗴𝘂̈𝗴𝘆𝗶, 𝗳𝗼̋𝗸𝗲́𝗻𝘁 𝘀𝘂̈𝗿𝗴𝗼̋𝘀𝘀𝗲́𝗴𝗶 𝗲𝘀𝗲𝘁𝗯𝗲𝗻 𝗻𝗲𝗺 𝗶𝗱𝗲 𝗸𝗲𝗹𝗹 𝗶́𝗿𝗼𝗴𝗮𝘁𝗻𝗶, 𝗵𝗮𝗻𝗲𝗺 𝗲𝗹 𝗸𝗲𝗹𝗹 𝗺𝗲𝗻𝗻𝗶 𝗼𝗿𝘃𝗼𝘀𝗵𝗼𝘇!


Irány a Fül-orr-gégészet!

2022. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!