Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvonón dolgozó emberek!...

Elvonón dolgozó emberek! Mennyi idős volt a legfiatalabb páciensetek?

Figyelt kérdés
Lehet drog vagy alkoholelvonó is. Ha lehetséges a kor mellett leírnátok azt is hogy hol volt az elvonó, illetve ha lehet tudni, akkor melyik megyéből érkezett a legtöbb beteg? Sokat elárul azért az is, hogy ki melyik részéről származik az országnak. Talán még annyi érdekelne, hogy odakerülésekor milyen állapotban volt a beteg, és mekkora eséllyel lettek visszatérő "vendégek"? Előre is köszönöm a válaszokat, nagy pacsi annak aki őszintén válaszol!

#fiatal #elvonó #alkoholdrog
2022. máj. 24. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban, rendszeresen aludni nem akaró 3 éves kisbabát pálinkás cumival altattak...
2022. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én drogfüggő vagyok, és találkoztam már 16 évessel is, de 18 körül vannak a fiatalok többen. Aki ilyen fiatal az általában nem is látja még be hogy függő, vagy hogy ez az egész hová vezet. Sokszor szülői nyomásra, vagy elterelés miatt mennek be, vagy vannak akiknek a herbál okoz már problémákat az életébe. Igazából ilyen fiatalon én azt látom nem is sok-mindent lehet velük kezdeni, mert nem drogoztak még eleget hogy lássák ennek az árnyoldalát.

Személy szerint én is 18 évesen kezdtem a fűvel. Olyan 25 körül már próbáltam leállni de nem ment. Ekkor elszántam magam egy bentlakásos 1 éves rehabra, de a szociális fóbiám végett nem tudtam befejezni (2 hét után kijöttem). 30 körül aztán intravénás fogyasztásra váltottam, és 36 évesen jutottam el a drogkarrierem végállomásához a heroinhoz. Közben megpróbáltam még egy rehabot, mert többször majdnem meghaltam (újra kelett éleszteni stb) de azt se tudtam befejezni. Most már úgy vagyok vele hogy nem bírok ezzel a szintű függőséggel. Abban reménykedem ha szerencsém lesz még kihúzom egy 5 évig (kb ennyi).

Szóval a függőség egy folyamat. Aki nem szenvedett eleget, az még nem akar kijönni. Aki meg túllépte a határokat, az meg már nem tud, mert túl erős a függőség. Szerencsés aki egy pont felett még ki tud szállni.

2022. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!