Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Schüssler só és az Epsom só...

Schüssler só és az Epsom só az ugyanaz csak más néven?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen magnézium - szulfát?

#magnézium szulfát, Schüssler, Epsom só
2022. máj. 25. 08:55
 1/2 Z003 ***** válasza:

A Schüssler só nem egy anyag hanem egy gyűjtő fogalom, különböző homeopátiás szerként árusított étrend-kiegészítőnek. 12 alap és 14 kiegészítő sót értenek alatta ezek a :CaF2, CaHPO4, FePO4, KCL, KH2PO4, K2SO4, MgHPO4, NaCL, Na2HPO4, Na2SO4, SiO2, CaSO4. A 14 kiegészítő só: K3AsO3, KBr, Kl, LiCl, MnSO4, Cu3(AsO3)2, KAI(SO4)2, ZnCl2, CaCO3, NaHCO3, AsL3. (Egyszer az életben örülök hogy ezek homeopátiás hígításban vannak, mert ezeknek az anyagoknak a felét aktívan használták mérgezés gyíkosságokhoz a történelem folyamát.) Plusz még amit egyes gyártók beleraknap pl.: vitaminok, keményítő stb...


Epsom só meg ahogy írtad magnézium-szulfát, az teljesen más.

2022. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rápillantottam egy angol mondatra, hogy "minden Schüssler só tartalmaz mérgező anyagokat" ..... Nem is olvastam tovább, inkább itt kérdeztem.
2022. máj. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!