Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19/L vagyok, par napja hasmenesem van, nem tudom ravenni magam hogy egyek napok ota alig eszem, mivel tudom hogy ha eszek legyen az barmi ki hanynam ha eroszakkal ennek ezert inkabb nem eszem semmit, azt hittem elmulik de egyenlore nem, rosz a kozerzetem naponta tobbszor rosszul is vagyok, sokat fogytam az elmult par napban, probalok inni minel tobbet alapjaraton keveset iszok nagyon! Mi bajom lehet?
2022. jún. 9. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az akut hasmenés definíció szerint 14 napig is eltarthat. Bő folyadékfogyasztás és ORS használata javasolható.
2022. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eredj el az orvoshoz! Mit kell itt szórakozni? Azt se tudod, mitől van, ráadásul lehet vírusos is. Vagy sztem mentálisan sem vagy stabil, evészavaros vagy.
2022. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sose tartottam be az etkezesi idoket ossze vissza ettem egesz eletembe :/ tehat az sanszos h van eveszavarom
2022. jún. 9. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért az, hogy 3 napja hasmenésed van nem jelent evészavart, sokkal inkább fertőzéses eredetű akut hasmenést valószínűsít. Ha tudod magadról, hogy evészavarod van keress fel pszichiátert, de a leírásból számomra ez nem következik. Mindazontál a jövőben igyekezz ne "összevissza enni" és "alapból keveset inni", mert az hosszútávon nem vezet jóra!
2022. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most mentem le a gyogyszertarba elmondtam a bajom a nok azt mondtak szerintuk virusos bajom lehet, adtak Imodium ot meg multivitamint,
2022. jún. 9. 18:03
 6/6 A kérdező kommentje:
De nagyon sokat fogytam ezert aggodok , elmegyek holnap apam orvosahoz ott tudom h nem kell akkor tajkartya mert nem talalom
2022. jún. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!