Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom, ha megkóst...

Lehet valami bajom, ha megkóstolom a kutyakajákat?

Figyelt kérdés
Akár ilyen konzerves kaját, vagy a klasszikus száraz tápot, illetve jutalom falatokat? Imádom a konzerves kutyakaja illatát és mindig irigykedem a kutyámra, amikor jóízűen eszi. A jutalomfalatok is nagyon ötletesen, kreatívan néznek ki és nagyon szívesen megkóstolnám azokat is. A száraz táp pedig csak amiatt vonz, hogy teljes legyen a paletta, alapjáraton az nem mozgat meg. Lehet valami bajom, ha megkóstolom ezeket? Illetve ha netán ízlik és gyakrabban is fogyasztanék ilyesmit, az lehetne káros az egészségemre nézve?

2022. jún. 10. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Atyavilag. Bajod nem lesz de miert akarod ennyire megkostolni? :D

Ezek a kutyakajak eleve sokszor pl csirke feneke,malac orr,nyelv stb stb vannak. Nyesedék. Én nem tenném tonkre a szervezetemet ilyennel. De bajod nem hiszem h lenne. Nem semmiért állateledel.

2022. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle szerintem sem bajod
2022. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm! Titeket nem vonz a dolog egyébként? Vagy ti esetleg próbáltátok már?
2022. jún. 10. 10:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én teknős kaját kóstoltam csak (abban csak szárított növények voltak), de engem a kutyakaja nem vonz, tekintve h eleve nem vagyok egy nagy húsevő, ritkán eszem húst.


2-es voltam

2022. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És milyen volt? Finom? Lett esetleg valami bajod tőle? Rosszullét? Hasmenés?
2022. jún. 10. 10:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár szemet ettem csak, nem lett semmi bajom. Picit ilyen gyógynövényes-gyógytea íze volt, nem volt rossz. Én is a szaga miatt kóstoltam meg. De nem annyira vonz, hogy ismét egyek belőle, azért az emberi ételek jobban ízlenek
2022. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
1-es vagyok. Mivel nekem van kutyam macskám így sok tapot konzervet látok. Én meghalnék ha meg kellene ennem. De kinek mi es kinek hogy.
2022. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát különbözőek vagyunk na, de nincs ezzel baj :) köszönöm az eddigi válaszokat! Ha valakinek van még tapasztalata véleménye kérem ossza meg velem :)
2022. jún. 10. 10:47
 9/15 anonim ***** válasza:
kutya száraztápot már ettem, semmi bajom nem lett, sótlan.
2022. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

En gyerekkent kostoltam meg csak igy poenbol a szaraztapot, pont olyan ize van, mint szaga.


Amugy most is van kutyam, nem vinne ra a lelek, hogy beleegyek a kajajaba. Foleg azert sem, mert a tapon kivul csomo szaritott belsoseget, halat szoktam neki venni jutalomfalatkent, es a szaguk egyszeruen hanyinger🤣

2022. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!