Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúnyog elleni kapszula létezik?

Szúnyog elleni kapszula létezik?

Figyelt kérdés
A kérdést nem tréfának szánom. Engem nyáron felzabálnak a szúnyogok, és már megőrülök tőlük!Létezik olyan emberi fogyasztásra gyártott kapszula, ami elriasztja őket a vérszívástól?
2022. jún. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajna nincs.

De nekem segit a rengeteg szunyog riaszto spray. Es este vekony hosszabb felsoben megyek ki.


Allergias vagyok a szunyog csipesre. Rettegek nyaron. Ugy nezek ki ha megcsip mint akit megvertek

2022. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, szegény! :( Én azért allergiás nem vagyok, csak véresre vakarom...

Mindenféle szart ki tudnak kísérletezni, meg covid oltást 3 hónap alatt, de hogy szúnyog ellen feltalálnának valami olyan belsőleg alkalmazandó cuccot, mint a kutyáknál, na azt nem. Én ezektől a fújós cuccoktól rosszul vagyok a szaguk miatt.

2022. jún. 12. 22:21
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A Vape-nek van olyan, aminek nincs olyan rossz szaga, de sajnos más nincs ellenük. Én nem szeretem a spray-t, mert mindened nem tudod befújni, ragad, ha a kézfejem befújom, de pl. a tenyér vagy az ujjak kimaradnak, akkor az ujjamat csípi meg, allergiás vagyok én is mindenféle csípésre, sőt ha egy van, akkor az tuti engem csíp meg egy társaságban, feldagad, napokig viszket, van ami fel is hólyagosodik. Nekem is rossz, mert nyáron, amikor mindenki kint akar a teraszon ebédelni például, az nekem egy kínszenvedés, nem beszélve az esti beszélgetésekről, stb. ez nekem alkalmanként legalább 10 csípés úgy, hogy védekezek.
2022. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!