Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni mellre?(L)

Hogyan tudnék hízni mellre?(L)

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs helyi fogyas se hizas es hogy ezt foleg a genetika hatarozza meg.Nem is szeretnek A-ból C-t faragni csak egy picit es ha van ra valami megoldas a muteten kivul szivesen meghallgatnam.(Motivalt vagyok de nincsenek hatalmas celjaim es meg mielott valaki jon hogy "fejbe van a gond",nem nem ott van a gond:) elfogadom igy is de ha javithatok rajta miért ne?)
2022. jún. 14. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha alapból lapos vagy, nem tudsz oda "hízni".
2022. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

"elfogadom igy is de ha [...]"

Pont, hogy nem fogadod el.

2022. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lapos teljesen,es mikor hiztam karanten alatt odais hiztam viszont mashova nem szeretnek felszedni
2022. jún. 14. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ez úgy működik, hogy mikor épp seggre akarsz hízni, akkor oda hízol, ha mellre, akkor oda stb? Gondolod ez valami telepátiával működik vagy mi? Ha ez így működne, senki nem csináltatna mellplasztikát. Kicsit gondolkozz, mielőtt ilyen butaságot írsz ki.
2022. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
"Tudom hogy nincs helyi fogyas se hizas es hogy ezt foleg a genetika hatarozza meg." akkor ?
2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!