Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális vagy van okom...

Ez normális vagy van okom parázni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nemrég óta azt tapasztalom, hogyha fáradt vagyok és kidőlök az ágyra, konkrétan harcolnom kell az elalvással.Ma pl 4 órát aludtam,mentem műszakba dolgozni,12 óra talpalás után hazaértem,lezuhiztam,lefeküdtem,hogy pihizek picit,aztán eszek,de nem bírtam kimászni,pár percre bealudtam,úgy tudtam csak,de nagyon kómás voltam, evés után tértem úgy konkrétan magamhoz.Most semmi bajom,elvagyok.Ez a szitu volt kb egy órája,most is fekszem,viszont ébren bírok maradni.Nem úgy kell elképzelni, hogy bárhol, bármikor rámtör,csak ha tényleg fáradt vagyok,punnyadt,és lefekszem.Szoval vezetés közben, vásárlás alatt nem fekszem be a krumpli közé,mert nem bírok ébren maradni😀 Nem tudom,van okom aggódni?Vagy talán a szervezetem most üzen,hogy elég volt a műszakozásbol?Hozzátenném, hogy epilepsziára szedek gyerekadag gyógyszert,10 éve semmi bajom nem volt tőle,kétlem,hogy amiatt lenne.Szerintem inkább vlmi vitaminhiány vagy tulhajszoltsag.Szerintetek?

2022. jún. 18. 21:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!