Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ekkora a hasam?

Mitől ekkora a hasam?

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam abba a gyógyszer szedését, 1 hónapja kb. És észre vettem pár napja hogy olyan mintha hasra híztam volna pedig a mérleg nem mutat többet. A hasam meg úgy néz ki mint egy lufi, pedig nem szokott ekkora lenni. Nem érzem magam telinek se mintha fölösleges gázok lennének bent. Már attól tartok hogy terhes vagyok, de ha az is lennék az még nem látszódna ilyen korán.. és nincs semmi tünetem se. Egyszerűen hiába is húzom be akkor is nagy..

Valaki tapasztalt ilyet?



2022. jún. 24. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha izomból fogysz de zsírban hízol az méretre több lehet súlyban viszont ugyan az.


Lehet puffadás valami allergia miatt, valamelyik étel. Egyéb.

Mikor vesekövem volt akkor mint ha puffadtam volna, de csak a görcsök miatt nőtt a hasam. Kövek után minden elmúlt súlyom meg nem változott.

2022. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mégis, milyen gyógyszerről van szó, amit abbahgytál?
2022. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló
2022. jún. 24. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Hormon tabletta. Nájsz.. Irány a doki.
2022. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!