Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert fájt ilyen nagyon a...

Miert fájt ilyen nagyon a talpba adott injekcio vagy csak az en fajdalomkuszobom tul kicsi?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A talp nagyon érzékeny még ha belelépsz egy nem éles legóba is pláne a szuri az tényleg maga lehetett a pokol, egyébként az ha fájt nagyon az teljesen normális még jó hogy el nem ájultál mert én ettől valószínűleg végem lenne.
2022. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
el ajulni nem ajultam el. de 6 inekciot kaptam . szoritottam am a vizsgaloasztalt rendesen. es a masodik utan mar sirtam. meg szerencse hogy hasonfekve csinaltak mert ha lattam volna a tut akkor biztos el ajulok.
2022. jún. 24. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Jujj az kemény bakker...
2022. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

hat az.

ilyen fajdalmat (a mensit kiveve mert az ennel is rosszabb) meg eletembe nem ereztem. ez valami nagyon kegyetlenül fájt.

2022. jún. 24. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez nem az en kerdesem minden esetre . en ezt a kerdest irtam ki ma meg.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellata..

2022. jún. 24. 18:25
 7/7 A kérdező kommentje:
ez egy borzaalmasan fajdalmas procedura
2022. jún. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!