Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék túllépni ezen az...

Hogy tudnék túllépni ezen az aggodalmon ?

Figyelt kérdés
Ma éjjel kimentem wc-re és a tükörbenézve sápadtnak láttam magam , nem éreztem rosszúl magam csak fáradtan , bár mindig az vagyok , ma du - án megint észleltem , aztán mintha csak a fény játéka lett volna , igaz hogy szinte semmit nem vagyok napon , és a nagynéném 3-4 hónapja közölte milyen sápadt vagyok , akkor ez minden értelemben nagyon rosszúl esett , és azt hiszem bennem maradt a kérdés tudatalatt. Félek hogy azt jelenti valami komoly bajom van , rendszeresen mérem a vérnyomásom ami szinte mindig ok , nem szoktam szédülni. Igen hipochonder vagyok. De ez akkor is nagyon rossz , a félelem hogy van valami, laborom is mindig jó , nagyon sokat stresszelek aggódok sajnos.

2022. júl. 2. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek miatt stresszelsz csak, vagy van valami régebbről is?
2022. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen van , szívem aggaszt , alacsony pulzusokat mértem , rákattantam és folyamatosan szorongok miatta.
2022. júl. 2. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Újabb időben nagyon "trendi" lett ez a "jaj nekem valami komoly bajom van" dolog. Annak, hogy ezt érzed, van egy alapoka. Gondolom, lány vagy, mert azt veszem észre, nagyobb arányban lányok magyaráznak be maguknak infarktust, rákot, meg mifenéket.

Talán kellene tartanod egy komolyabb számadást!

2022. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ffi vagyok , nem az infarktustól félek hanem a szívmegállástól.
2022. júl. 2. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy, te is tudod. Ha elkezdett zavarni, kerj segitseget. Van nehany hipo baratom. Mindig tul sok idejuk volt. Szerintem ez az egyik ok. Volt aki megnosult, elmult nala, most van mas akire figyelhet. Volt aki belevetette magat a kozossegi eletbe. Van aki meg mindig hipo. Amugy kedveljuk mert mindent tud a betegsegekrol, tunetekrol. Szoktuk kerdezgetni.Az orvosokat oruletbe kergeti. Szoval: ha zavar tegyel ellene. Amugy meg lesziv , mert mindig fogsz talalni valamit ami nem stimmel.
2022. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
46%

Újabb időben nagyon "trendi" lett ez a "jaj nekem valami komoly bajom van" dolog.

----

Nem csak az újabb időkben. A kamaszok, amióta világ a világ, valami komoly bajt találnak magukban. Mostanában legtöbbször daganatot, azelőtt tüdővészt, vagy szívbetegséget.

2022. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én rég nem vagyok kamasz
2022. júl. 3. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!