Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig kéne fent maradom,...

Meddig kéne fent maradom, hogy 2 napig aludjak?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de meddig kéne fent maradnom hogy 2 napig csak aludjak?
2022. júl. 3. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Hát én azt hiszem ez nem így működik legalábbis ahogy én tapasztalom én nem vagyok képes sokáig aludni ha sokáig vagyok fent, kb mindig abban az időpontban kelek fel mindig attól függetlenül hogy mikor aludtam el.

Ez feltehetően amiatt van hogy a test hozzá van szokva egy rutinhoz.

Szerintem egy ember nem is képes 2 napon keresztül csakis aludni.

De gyakorlással biztosan menne.

2022. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
A szervezet nagyon hamar kepes regeneralodni, ezert barmennyit is vagy fent nagyjabol egy 8-10oras alvas utan “kipiheni” magat. Nyilvan kotyagos leszel ha pl elotte 48 oran at fent voltal, de a tested ebren lesz. Plusz a biologia. Kell pisilni kakilni, enni, inni :)
2022. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy haverom azt mondta hogy 4 napig volt fent és annyit vett észre hogy telefonozott azt ágyban, és szinte “elájult„. Utána 2 napig csak aludt fel sem kelt.
2022. júl. 3. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Iron Man után egy zuhany, vacsora és egy jó adag indica, nekem 19 óra a max egyhuzamban szóval nem hiszem hogy normális a 48 óra alvás.
2022. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer aludtam egyhuzamban kb 24 órát. Akkor kezdtem el dolgozni éjszakásként és napközben nem tudtam aludni,szombaton 5 nap folytonos ébrenlét után szombat estétől vasárnap estig egyhuzamban kb 24 órát aludtam. Amikor felébredtem azt se tudtam mit csináljak először, wc vagy evés vagy ivás
2022. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!