Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fulladok a gyerekrágóktó...

Miért fulladok a gyerekrágóktól és a gyermekfogkrémektől? (pl. Rózsaszín Orbit, Dínó fogkrém)

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, ez van, ha ilyet használtam vagy eszek rögtöm köhögnöm kell.

2022. júl. 7. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, de lehet tramuatikusan élted meg gyerekként a fogmosást, mert esetleg erőszakosak vagy durvák voltak veled közben. Allergia lehet még egy lehetségs opció, de szerintem teljesen pszichés.


Nekem midnen fogmosás közben olyan, mintha öklendeznék, amikor sokáig van fogkrém a számban. Nem tudom miért és mi okozza, amikor valaki lát fogatmosni először, mindig megijed és megkérdezik minden rendben van vagy mi a baj velem. :D

2022. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, nagyon szeretem az ízüket is. Valami anyag van benne, amitől fulladok...
2022. aug. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!