Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a nyugalmi...

Az normális, hogy a nyugalmi pulzusom 50-60 közé megy főleg esténkent? De van, hogy napközben is.Érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Előtte a pulzusom általában 80-100 között volt. 1 hete sokkal többet mozgok, de ez nem durva edzés csak jóga, séta meg ilyenek. És azt vettem észre hogy a pulzusom sokszor alacsony, és félek mert előtte nem nagyon tapasztaltam ilyet. Félek hogy alvásnál mèg alacsonyabb lesz. Volt hogy 52-ig lement napközben nyugalomban.

2022. júl. 11. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tapasztalatom , elég parás dolog számomra , nekem sose több nxugalomban 65- nél inkább 60 , de 3 hét rendszeres séta után 50- 55 lett és éjszaka ébren lement 46-49 re. Aztán ahogy abbahagytam a sétát úgy 55-60 körül van.
2022. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy rosszul, nem baj. Esetleg eddig túl stresszes voltál, amin segített a jóga, és valójában neked a mostani a normális. Nekem 50 alá is simán megy, ha alszom, apukámnak 40-re is lemegy. Semmi baja egyikünknek sem.
2022. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én 39- 40 el alszom , sztem gáz , de az orvost nem zavarja
2022. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3


Miért gáz szerinted?

2022. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4

Én marhára nem vagyok nyugodt miatta , most ébredtem 2.5 óra alvás után és feltettem kiváncsiságból a pulseoximetert : 49 , mondom ba...meg

2022. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kardiológus nem mondott semmit és a pajzsmirigyed is rendben, tüneteid sincsenek, akkor én a helyedben megnyugodnék.
2022. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!