Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szárazabb forma eléréséhez...

Szárazabb forma eléréséhez alkalmazható vízhajtó módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Legális természetesen .

Baromira vizesedik a hasam , főleg nyáron . Nincs semmilyen keringési vagy vesebetegségem ami ezt indokolná.

Valami tipp hogy ez csökkenjen ?

A csalántea használ , de körülményes és nagyon vacak az íze, valamint ha csak egy nap is kimarad visszatér a probléma fokozatosan .



2022. júl. 13. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Azt ugye tudod, hogy naturálon semmit nem jelent az a kifejezés, hogy "szárazabb forma"? Legális szerekkel pedig beszáradni, vízet hajtani gyakorlatilag értelmezhetetlen. Ráadásul esetedben valószínűleg nem vizesedésről beszélünk, hanem zsírról. Ha neked vizesedik valamid, pláne a hasi régiód, akkor fordulj orvoshoz, mert ott valami hormonális probléma is fennállhat az említett keringési vagy vese betegségeken túl.

Mi az elképzelés egyébként? egy kis csalántea, egy kis áfonyalé, aztán rom száraz leszel, mint Bohos Kornél. Igyál elegendő folyadékot, annál jobb vízhajtó legálisan nincs. Továbbá edzél okosan, táplálkozz kiegyensúlyozottan, pihenj kielégítően, tilts le magad a shopbuilderről, töröld ki az agyadból a tévhiteket, olvass naprakész tanulmányokat, és minden rendben lesz.

2022. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az az elképzelés , ráadásul nő is vagyok . Most olyan 25% a tzs, ez amúgy nekem jó is. De tényleg látványos a vízvisszatartás .
2022. júl. 13. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

"De tényleg látványos a vízvisszatartás."

Akkor még egyszer mondom, hogy fordulj orvoshoz, és keresd meg ennek az okát, mert ez nem természetes.

2022. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Iszol elég vizet? Mert ha nem, akkor emiatt is lehet, igaza van előttem szólónak. Meg nem ártana a kivizsgálás szerintem se.
2022. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem de van hogy kevés vizet iszom. Bár ebben a kánikulában a két liter azért minimum megvan.

Tök egészséges vagyok. Hormonális oka van. A második szülés óta van ez, peteéréskor és menzesz előtt . Csak ez ugye együtt már havi két hét. És a melegben még rosszabb. Ezzel mit csinál az orvos ?

2022. júl. 19. 17:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiatalabb már nem leszek sajnos . Lassan 38 vagyok. Lehet hogy ez már valami korai klimax? Bár azt azért nem hiszem.
2022. júl. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!