Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ha valakinek agydaganat...

Milyen ha valakinek agydaganat miatt fáj a feje?

Figyelt kérdés

Milyen érzés az? mihez lehetne hasonlítani? milyen mértékű?


Legfőképpen még az érdekelne hogy ha emiatt fáj valakinek a feje akkor az intenzív (mármint éjjel nappal állandóan fáj) vagy csak néha-néha fáj?


Feladathoz kéne de sajnos nem találtam erről konkrétan semmit.:( Köszi a válaszokat !


2010. szept. 21. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Függ a fájdalom erőssége,milyensége attól,hogy hol helyezkedik el a tumor.Jellemző rá,hogy fekvő helyzetben erősödik.Ha már nagy a tumor vagy olyan ideget érint akkor állandó fájást eredményez.
2010. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apunak szinte folyamatosan fájt a feje, 4esével szedte a Qualerint és nagyon hirtelen kezdödött neki, szinte egyik napról a másikra.
2010. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, amikor csak fájdalom van, legtöbb esetben bénulás, beszédzavar stb. társul hozzá. Ne gondolj a legrosszabbra.
2010. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, látom, feladathoz kéne. Akkor nem tudom.
2010. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

" eredményezhet-e olyan fájdalmat ami a fej különböző tájékán jelentkezik? "


vagyis egyszer itt egyszer ott. Az is lehet?


Amúgy köszi a válaszokat.:) De úgy általánosságba, ha mondjuk a fej tetején vagy kicsit lejjebb akor milyen? Mert az ábra ezt mutatja.

Bocsi h itt oldok feladatot se sehol sem találtam erről szóló részletesebb infót.:(

2010. szept. 21. 16:13
 6/7 A kérdező kommentje:

"Ritka, amikor csak fájdalom van, legtöbb esetben bénulás, beszédzavar stb. társul hozzá. Ne gondolj a legrosszabbra.

"


De aranyos vagy:) Mondjuk nekem megvan az a tulajdonság hogy mindíg a legeslegeslegrosszabbra gondolok (hirtelen ahogy ezt a feladatot oldom elkezdett fájni a fejem is-.-)de ez tényleg csak feladat.:) Nem nagyon szweretem a biológiát se xD

2010. szept. 21. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
kurv@szar
2010. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!