Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire gyanakodnátok?

Mire gyanakodnátok?

Figyelt kérdés

Ez a probléma párszor korábban os jelentkezett nálam, de mintha talán egyre gyakrabban fordulna elő.


Tehát tegyük fel fekszem az ágyamban. Egyszer csak felkelek és elindulok mondjuk a konyhába inni egy pohár vizet. A fejem valahogy ütemre elkezd pokolian fájni, (ezt úgy képzeljétek kb. el hogy fáj-nem fáj-fáj-nem fáj mint valami szívdobogás vagy nem tudom) kicsit megszédülök a látásom elhomályosul és az ájulás kerülget. Ez az állapot általában pár másodpercig tart, de volt olyan is hogy percekig kínzott. Akkor is előjön néha, ha nagyon ideges vagyok. A cukromra nem gyanakszom mert azt rendszeresen (kb. olyan szinten mint egy cukorbeteg) ellenőrzöm. (Van a közeli családomban cukorbeteg én meg úgy vagyok vele miért ne)


2022. júl. 20. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lassan kelj fel. felülsz az ágyban, várj egy kicsit, üldögélj, aztán menj csak. hirtelen kelsz fel, a vérnyomásod leesik, ezért vannak a tünetek. ha mégis beszédülsz, homályosan látsz, ülj le egy székre, földre, feküdj vissza. nekem is ez volt jó ideig, 1x el is ájultam
2022. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm:) Te mennyi idős vagy? A válaszod egy kicsit megnyugtatott, de még mindig nem tudom hogy 16 évesen ez mennyire "elfogadható"😐

2022. júl. 20. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok. legalább 1 éve nem fordult elő ilyen, előtte is csak egészen ritkán, nem tudom mivel volt összefüggésben, de többnyire talán tavaszi nyári időszakban volt. alapvetően a vérnyomásom rendben van.
2022. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!