Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nő vagyok és még sosem voltam...

Nő vagyok és még sosem voltam masszőrnél, mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
A melltartót is le kell venni, vagy hogy van ez?
2022. júl. 21. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Még én se voltam,csak szexvideókban láttam,hogy ott mindent le kell,melltartót is,bugyit is.
2022. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

nalam bugyi maradhatott melltartot levettem de takarta egy torolkozovel amikor a hatamon fekudtem, inkabb azert kellett levenni a melltartot hogy a hasonfekvesnel a hatamon levo resze ne zavarja a masszort


mellesleg e nmindent megbeszeltem a masszorommel:

-bugyi maradhatott de tanga mert pospimasszazst is adott

-holgyet valasztottam (termeszetesen)

-melltarto mint emlitettem lekerult de takarta es mellmasszazst nem adott


te is kerdezz ra ezekre, ne erjen meglepi ha elkapja a pospid, gyakori hogy azt is masszirozzak

2022. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, azt is le kell, mert hátmasszázsnál útban lennének a pántok. Csak a bugyi maradhat, viszont törölközővel vagy pléddel le szokták takarni azokat a részeket, amit épp nem masszíroz. Szóval ne úgy képzeld el, hogy szinte meztelenül fekszel végig előtte, takarva vagy és természetesen ő sem fog megbámulni, csak a munkáját végzi.
2022. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi, de én egy masszőrnőhöz megyek és nem szexelni akarok, hanem masszázst.
2022. júl. 21. 23:37
 5/12 A kérdező kommentje:
hát én egy bugyiban senki előtt sem leszek, akár takarja akár nem
2022. júl. 21. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Pedig így szokás, tényleg nincs ebben semmi. Ha megkéred, az talán megoldható, hogy rajtad legyen a melltartó, csak a hátmasszázsnál kikapcsolja és félretolja a pántokat, hogy ne legyen útban, majd vissza.
2022. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De ha csak hátmasszázs kell, illetve kar, akkor a nadrágot minek venném le?

A melltartónál meg ha hason fekszek, ki tudom kapcsolni a pántot, hogy ne legyen ott.

2022. júl. 21. 23:44
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Általában teljes testmasszázs szokott lenni, azért. Ha nálad nem az lesz, akkor vele beszéld meg, hogy mennyi ruha maradhat rajtad közben, mert te nem szeretnél nagyon levetkőzni.
2022. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem akarsz levetkőzni akkor menj thai masszázsra, és kérj tradicionálist. Akkor adnak nadrágot és pólót. Akkor is le kell venni a melltartót, de lenne rajtad ruha.

De a tradicionális thai masszázs az nem igazán relaxos. Keményen megdolgoznak.

2022. júl. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, megnézem, hogy nadrágot adnak, majdnem 130 kg vagyok :D
2022. júl. 22. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!