Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrváladék probléma, orvosi...

Orrváladék probléma, orvosi kezelést igényelne?

Figyelt kérdés
előre bocsánat a részletekért, van egy olyan tünet az orrommal kapcsolatban, ami elég régóta fennáll hogy viszonylag sokat piszkálom és ilyenkor random időnként, (4nap-1 hét mikor hogy) egyszercsak a semmiből jelentkezik hogy eldugul a jobb oldal és ha kifújom akkor így egyben kiplaccsan a zsepibe nagy mennyiségű nagyon sűrű fehér orrváladék. de ez nem olyan mint ami megszokott átlátszó vagy elszíneződöttet ismerünk, hanem nyúlós ragadós tömör undormány. néztem videókat amiben hasonlót szívnak ki azt hiszem arcüregből, nem tudom nekem sosem volt problémám vele, nem is tapasztalok más tüneteket ezzel kapcsolatban, viszont sajnos azt veszem észre hogy rendszeressé válik ez a jelenség. amikor megkaptam tavasszal a covid oltásokat, na azon az éjszakákon nagyon intenzív volt rengeteg távozott. nem tudom hogy ez valami gyulladás eredménye, vagy genny vagy mi lehet ez, és ezt meg kéne-e mutatnom orvosnak?
2022. júl. 23. 16:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!