Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megígéritek, aki eddig tanakod...

Megígéritek, aki eddig tanakodott, nem fogja beoltatni magát?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 31. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Megígérem
Ha muszáj akkor is beoltatom magan, ha tudom, hogy az életembe kerülhet.
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ostobaság.
2022. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Öcsi! Némi keresgélés után lehet találni olyan esetet, hogy valaki egy foghúzásba halt bele. Senki nem mondta, hogy a patikaszereknek nincs semmi kockázata.
2022. aug. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nade ekkora kockázat..?:D mindenhonnan ömlenek az oltáskárodultak történetei. Csak hát ugye nem verik nagy dobra, célzottan kell keresni. De engem annyira nem zavar, hisz túl sok ember él így is a földön, az zavar csak, ha egy szerettem bolondul meg, és oltatja be magát. De szerencsére ilyen kevés van.
2022. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Láthatod miért nem verik nagy dobra. Inkább megvédik a gyilkosaikat, mint beismerjék hogy hibáztak. Igen mostmár tömegesen szólalnak meg, de még mindig tömegesen vannak olyanok is mint a #2 -es, ez már jól látható, azért is mondja külön az orvos, merjenek megszólalni, merjék saját maguknak is beismerni, mert ha ezt nem teszik meg a gyilkolászás folytatódik. Megmondta az orvos a szervezet csodákra képes, regenerálja magát, de az nem fog segíteni, ha tovább mérgezik, ahhoz pedig be kell ismerni hogy az oltás méreg, nem pedig megvédeni a gyilkosainkat, azzal hogy minden gyógyszernek van mellékhatása. Belegondolok hogy ilyeneket olvas a gyerekem mint #2-es, és szintén majd legyint rá, hogy jah hát persze, természetes hogy vannak mellékhatásai, azután az ambulancián szipog, akkor elfog a harag a #2-esekkel szemben.
2022. aug. 1. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

A sötétség minek a hatása?

Apám nem kapott oltást, és most egy marék por. Én kaptam, és itt vagyok. És a környezetemben minden oltott, köszöni, jól van.

2022. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Én nem akarok gonosz lenni, de valahogy meg kell fékezni ezt a hatalmas népesség növekedést, mert tönkremegy a föld ettől a sok embertől, akik nem törődnek semmivel, pazarolnak, szemetelnek, nem számít nekik semmi. Persze vannak kivételek, de sajnos kevesen:( szóval ha az oltás meddőséget okoz, vagy hasonló dolgot, én azt mondom nem baj. Akinek van esze úgyse olt, és legalább az intelligens emberek fognak szaporodni.
2022. aug. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Nincs más út?
2022. aug. 2. 07:12
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Rengeteg mellekhatasa van! Kerdezzetek nogyogyaszokat! Az en kornyezetembe: 6 baratnorol, ismerosrol tudok, ahol felborult a ciklus, kialskultak betegsegek/ lehet mondani hogy nincs osszefugges, de akkor is furcsa/ volt orvos aki haritott, volt aki ugy gondolja, hogy az oktasnak van koze hozza!
2022. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most tényleg lehet hogy ezt találták csak megoldásnak a túlnépesedésre?

Igaz magyarország nincs túlnépesedve, de azt meg nem tehetik meg akkor hogy csak az érintett országokban alkalmazzák, mert az levágós lenne. Ebben az esetben a fejlett illetve nem túlnépesedett országok áldozatai a módszer azon áldozatai, amely áldozatok arra kellenek, hogy ne legyen levágós a dolog célja. Ez igazán nemes azoktól akik a szavazásban a második opciót választották, hiszen a túlnépesedés kérdése valóban brutálisan sürgetővé vált. Viszont aki oltatta magát, de kinyílt a szeme, és az első opciót választotta, nincs oka aggodalomra, ugyanis az orvos szerint, ha nem tetézzük a bajt, a szervezet könnyen elbánik az eddigi oltáskkal.

2022. aug. 6. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi az istennek provokálod itt még az embereket? Úgy érzed nem volt ebből még elég az elmúlt 2 évben?
2022. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!