Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy már második...

Az normális, hogy már második hete van hasmenésem?

Figyelt kérdés

Múlt hét rettentően stresszes volt, ezért úgymond nem hibáztattam a szervezetem, de most hogy nyugisak a dolgok még mindig tart. Olyan szinten, hogy napi háromszor kell mennem a wc-re (a normális nálam egy), és alig, hogy eszek valamit egy órán belül már átszalad rajtam.

Alapvetően sokat dohányzom, és múlt héten még többet, de erre is odafigyelek már, és mégis. Most már kezd elegem lenni, de nem akarok orvoshoz menni. Mit tanácsoltok?



2022. aug. 8. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menni. Meleg van, ilyenkor könnyen kiszáradhatsz
2022. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Doki!

Tessék elkezdeni a széntabletta kúrát, diétás étkezést, kekszeket es sok folyadékot

2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Enterolt kerj gyogyszetarban ez kvazi egy probiotikum, de igazabol egy elesztogombafaj es nem marad a belcsatornaban csak kipucolja a rosszbacikat.

Na ez igy nem tul tudomanyos, de ezt meg belgyulladasos vagy sima fertozeses eredetu hadmenesre is ajanljak gasztros orvosok is.

Ha ez az enterol se segit 3-4 nap alatt, akkor menj dokihoz.

2022. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mibden jó amit írtak, de a legjobb a Teva Enterobene tabletta.

60 darabos, és nagyon jó az ára.

Én ilyet veszek be ha hasmenésem van, és utána következő napon nem is kell WC re mennem.

Ez 100× erősebb mint a szén tabletta.

2022. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!