Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasnak számít 1182.7 BAU/ml...

Magasnak számít 1182.7 BAU/ml ellenanyag szint, áteshettem a víruson?

Figyelt kérdés
Januárban kaptam a 3.oltást,az ellenanyagmérés pedig augusztusi. Azt szerettem volna megtudni, hogy átestem-e időközben a covidon, mert post-covid gyanús tüneteim vannak. A háziorvosom szerint az érték 'magas', de ennél többet nem tudott mondani..

2022. aug. 10. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább post oltás tüneteid vannak🙄
2022. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az ellenanyag szint pont megfelel annak, hogy januárban kaptad a harmadikat. Nem annyira magas, hogy covidra gyanakodj. Ha mRNS vakcinát kaptál.

Ha Sinopharmot, vagy DNS-vektorvakcinát kaptál, akkor lehet, hogy beteg is voltál időközben, mert nekik alacsonyabb az ellenanyag szintjük.

Általában.

Egyéni kivételek mindig vannak.

2022. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha kaptal 3 oltadt es a 3. meg az elozoek utan se monizoroztad pl havonta vagy 2 hetente az ellenanyagszintedet, akkor nincs az az isten aki megmondja beked atestel e a covidon idokozben.

Akkpr tudhatnad, ha pl 2 honapja ennel alacsonyabb lett volna es most magasabb.


amugy nem tul magas ertek nalunk a csaladban ennyi idoelteressel kb a 2. oltas utan meg többezres sot idos rokonnak 9000-esvolt az ellenanyagerteke. Ja es orvosok arra azt mondtak magas de mihez kepest?

2022. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a Synlabnál mérették, akkor ezzel nem összehasonlítható! Csak akkor hasonlíthatod a kérdezőéhez, ha a rokonaid értéke is BAU/ml-ben van kifejezve!

Amúgy elég sok tapasztalat gyűlt már össze az ellenanyag mérésekből. Azok alapján válaszoltam a kérdezőnek.

Ahogy azt is leírtam, hogy ezek általános irányvonalak, az egyedi esetek ettől eltérhetnek. Ám többségében ez a jellemző.

2022. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 24. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!