Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol nézhetem meg az ambuláns...

Hol nézhetem meg az ambuláns lapjaimat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 15:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Digitálisan.
2022. aug. 15. 15:42
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Van ügyfélkapud? EESZT-n - szerintem - fenn van minden, csak nagyon sokrétű a rendszer, minden külön fülön van belépés után, kicsit nehéz eligazodni. De - szerintem - minden állami egészségügyben tett látogatásodnak ott elvileg nyomának kell(ene) lennie.
2022. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2Köszi!Honnan tudjam mi a felhasználónevem és a jelszavam ott?
2022. aug. 15. 15:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Van eeszt regisztraciód egyáltalán? Mármint Ügyfelkapud?
2022. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még nem regisztráltam,de az orvosaim megtudták nézni a korábbi ambuláns lapjaimat.
2022. aug. 15. 15:58
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha kártya formátumú a személyid, kaptál mellé egy zöld kártyát is kódokkal. Annak a segítségével tudsz ügyfélkapura regisztrálni. Alternatíva, hogy a kormányhivatalba bemész személyesen és ott intézed el. Az elektronikus rendszerbe csak pár éve rakják fel a leleteket, úgyhogy régebbieket nem fogsz találni.
2022. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
EESZT-ben minden fent van. Ahhoz ügyfélkapu kell (ahogy írták). Nem kell mindent új fülön megnyitni. Kicsit bonyi eleinte, de belejössz. Fent vannak amb. lapok, laboreredmyények, vizsgálatok, mütétek, kovid oltások, kovid tesztek, stb, stb. Sőt, én magán fogorvoshoz járok és az ő ambuláns lapjai is fent vannak.
2022. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélkaput kormányablakban tudsz csináltatni. Az irányítópulton meg kell nyomni a megfelelő gombot, utána kivárni a sorodat (ez az, ami inkább időigényes) és kb. egy fél óra alatt megvan maga a folyamat.Utána már csak át kell látni a rendszerből annyit, amennyi téged közvetlenül és konkrétan érint vagy érdekel.
2022. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,sikerült!
2022. aug. 15. 16:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Elnézést, 2-es valóban jól írta a külön "füleket". Félreértettem, azt hittem, h úgy érti, h újra és újra be kell lépni.


7-es voltam

2022. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!