Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdődött álmatlansággal és magas vérnyomással a dolog, elmentem vérvételre ott minden rendben volt. Picit olyan érzésem van mintha nem ebben a világban lennék, olyan mindig mintha izgulnék, szorongok étvágyam is alig van és félek folyamatosan, hogy valami komoly betegségem van, mindig tüneteket keresek magamon. Viszont van egy két nap amikor semmi bajom jól érzem magam és motivált vagyok. De amikor a rossz napok előjönnek akkor a jövőre is nehezen gondolok és semmi nem motivál. Segítségeteket szeretném kérni, hogy vajon mi lehet ez?
2022. aug. 19. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Generalizalt szorongasnak hangzik nekem. Olvass utana, rengeteg anyag van a neten.
2022. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdj el sétálni, ez egyrészt a mozgás, nézés miatt jó, másrészt érjen egy kis nap, az felszabadít valami hormont, amitől jobban alszik az ember. Lefekvés előtt egy órával ne nézz monitort, mert az is ébren tart.
2022. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából sokat mozgok mivel sportoló vagyok. Még annyi, hogy nagyon durván nikotin függő voltam de ezt nem cigarettázással vittem magamba, hanem úgy nevezett snüsszel. De amikor volt az az este amikor magas volt a vényomásom letettem mert megijedtem.
2022. aug. 19. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Deperszonalizáció.
2022. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!