Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatással lehet a...

Milyen hatással lehet a magzatra a hernyó vagy a Spuri?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 00:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Azert kerdező mert ez egy rendkívül irritáló kerdés főleg ha van valóságalapja. Ebbe még belegondolni is szörnyű.

Egyszerűen ilyen kérdést nem illik feltenni.

Egyebként meg jó esélye lesz arra hogy szellemi fogyatékoa legyen. De ha meg is ússza heroin függőként jön a világra aminek ugyan olyan kemény tünetei vannak egy babánál mint egy felnőtt függőnél. Gondold végig. Ez ki fog derülni a kórhában és valószínű anyuka nem viheti haza a gyereket mivel veszélyeztette az életet. Még az is lehet, hogy eljárás is indul ellene. Lehet sosem kapja vissza a babát. Az hogy a baba állami gondozasba kerül éw ha nem mond le róla a szülő örökbe sem adható nem reszletezem milyen hatással lesz a mentális fejlődésére.

2022. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Interneten amit tudok, elolvastam már, addiktológián nem hiszem, hogy foglalkoznának velem, mikor nem használtam még füvet sem soha, terhesgondozóba pedig nem magánban járok, hogy szimplán kíváncsiság miatt fel tartsam az orvost ilyenekkel. Abban reménykedtem, hogy akár eü iskolás, aki tanult akár szimplán kémia sulis aki olvassa és kicsit tanult a témában, tud írni akár 1-1 infót. Gondoltam lesz olyan, aki gondolkozás nélkül azt hiszi, hogy én magam drogos vagyok, de azt hittem lesz mellette érdemleges válasz legalább 1... ahhoz képest csak ítélkezik mindenki, bár nem tudom, mit vártam, mikor az energiaitalos kérdést is úgy kezelte valaki múltkor, mintha legalább cián lett volna.(azt nem én írtam ki) De ezúttal megnyugtatok mindenkit, NEM vagyok drogos, nem szívtam füvet sem, de életemben sem, de még arról sincs fogalmam, hogy egyáltalán hogy tudnék venni.😂 Terhesség előtt szimplán cigarettát szívtam, azt is nagyon keveset, azóta pedig dohányos ember mellé sem ülök, alkoholt sem iszok, havi 1x egy gyenge kapucsinó vagy kávé egyedül amit iszok , de még colàt sem nagyon. Persze, mindenki hisz, amit akar, csak gondoltam leírom, hátha lesz aki megérti legalább...
2022. aug. 27. 18:25
 13/30 A kérdező kommentje:
De persze majd én hernyózok, mikor egy pohár bort nem merek inni, nehogy baja legyen 😅 hát jó...
2022. aug. 27. 18:27
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes emberek vannak. Én a nevén gondolkoztam meg azon milyen lesz majd együtt. Eszembe nem jutottak volna ilyen hülyeségek.
2022. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
44%
Én már csak azt nem értem hogy aki ennyire drogos mint a kérdezõ, miért vállal egyáltalán gyermeket?
2022. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
A helyében inkább a magyar helyesírás szabályainak 12. kiadasát tanulmányoznám. Legyen már kitől megtanulnia beszélni annak a gyereknek.
2022. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

16os egyrészt most már ott tartok, hogy nektek nem marhára mindegy? De ha ennyire érdekel, több téren érdekel az egészségügy és vele kapcsolatban sok minden, nem, nem fogok olyan iskolát végezni és nem azért, mert hülye vagyok, hanem mert van szakmám amivel elégedett vagyok...


Nevetséges, hogy valaki nyitott és kíváncsi bizonyos témákban és azt kell nézni, hol kössetek bele. Mellesleg elárulok egy titkot, ha valaki tényleg drogos, marhára nem fogja érdekelni, hogy mit árt vele...

2022. aug. 27. 19:17
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdezõ alias CristyT.

Megkérlek, ne engem zaklass a drog problémáddal.Inkább keress egy szakembert aki tud rajtad segíteni.

U.i.:Máskor ne emberek zaklatására használd a privát üzenet küldés opciót

Gyógyulj ki a kórságból mihamarabb a babát meg bízd egy felelõsségteljes emberre.

2022. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Tanulj meg értelmezni legalább. Nincs drog problémám.😂
2022. aug. 27. 19:42
 20/30 anonim ***** válasza:
44%
Akkor minek zaklatsz ezzel?
2022. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!