Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt màr valakivel hasonló?

Történt màr valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
A tragusommal eddig semmi baj nem volt, néha kicsit bedagadt, ha belekaptam stb. Most egy ideje nőtt oda egy dudor, voltam is vele a piercingesnél. Azt mondta kikell nyomni, jól kitisztítani és felírta mivel kenjem. Egy hét múlva kell visszamenem, ha nem javul kiveszi. Most próbáltam kitisztítani, de ha hozzáérek erősen szúr. Már megbántam, hogy megcsináltattam.

2022. aug. 22. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánd, hogy megcsináltattad, csak meg kell várnod, míg meggyógyul, utána semmi baj nem lesz. A dudor el fog tűnni, ha a gyógyulás sikeres.
2022. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Esetleg men el sebeszetre lehetséges hogy vadhus (keloid) és azt nem nagyon szabadna gyomogatni ezért ajánlom inkább az orvosi segítséget ne Band mert a gogyulasal el fog múlni
2022. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lett teljesen kinyomva, de tetránnal kétszer kentem tegnap ota. Baratnom azt mondta jobban nez ki tegnaphoz kepest. Lehet tenyleg orvoshoz kene fordulnom. Köszönöm a kedves válaszokat!
2022. aug. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!