Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha gyógyászati segédeszközt...

Ha gyógyászati segédeszközt íratunk fel, az megjelenik és ugyanott, ahol a gyógyszer, az ügyfélkapun?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapun láttam, hogy az ambuláns lap elkészült, ugyanaz volt ráírva, mint amikor még nem tudták felhőbe kiírni. Ezért másnap bementem a receptért. Azt mondták, hogy rendszerhiba volt, nem tudtak receptet írni. Igen, de akkor miért írtak ambuláns lapot, miért nem törölték azt a mondatot, ami régen is rajta volt, hogy "GYSE vény a felhőbe nem került fel technikai okok miatt." Egyáltalán miért fogott hozzá a nővérke, ha tudta, hogy nem tudnak receptet írni? Vagy pont nálam romlott el? Amikor bementem, írtak egy új ambuláns lapot és megkaptam a recepteket. Azon már törölték azt a mondatot és a következőt írták rá. "Tegnapi napon a recept nem ment fel a felhőbe az EESZT hibája miatt. Vagyis aznap felment. A nővér miért nem mondta azt, hogy mehetek kiváltani, miért adta ide a recepteket? Amikor kiváltottam, ugyanúgy alá kellett írni, ugyanúgy elvették, holott úgy tudom, hogy ilyenkor csak kérésemre adnak felírási igazolást, amit ha kiváltunk nem vesznek el, ráírják, hogy kiváltva. Még annyit, hogy nagyon sok szemétséget csináltak már velem ezen az osztályon, mert nem tetszett a nővéreknek pár éve, hogy nyáron kaptam olyan kezeléseket, amit télen szoktak adni. Utolsó recept írásnál is két harisnya helyett 1 volt felírva. Nemrég vettem észre, hogy viszont az ambuláns lapra két pár harisnya volt felírva. A drnő két receptre írja fel, valahol eltűnt útközben.
2022. aug. 23. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!