Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ágyék részen észrevettem 2...

Ágyék részen észrevettem 2 pici szemölcs szerűséget. A nemi szerven és közvetlen közelében semmi. Egyik kb fél mm, másik annál is kisebb. Nem viszket, nem fáj. Honnan tudom, hogy ez szörtüszö a borotválás miatt vagy pl HPV?

Figyelt kérdés

Tapasztalat van HPV-vel kapcsolatban? Fanszőr rész felső részén a nem szervtől "távol" van. De nem tudom mi lehet ez a két kis szemöocs szerű dolog.

Dokihoz mire eljutok gondoltam megkérdezem mik a HPV szemolcs tünetei.

Ha nem borotválnám fel se tűnne. Tényleg nagyon picik. Így is azért látom mert észrevettem a kicsit és a még kisebbet.

Köszönöm!



2022. aug. 25. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha harom napig bekened egy pici Betadinnal es elmulik, akkor szortuszo gyuszi. Viszont mindenkeppen doki, es kerj HPV teszter, mert lehet HPV-d szemolcsok nelkul is.
2022. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A neten talált HPV szemolcs fajták nem ilyenek. Raadasul ez az ágyék részen van. 2 pici.

Azon kivul, hogy munkában közös mosdó jut kb 50 emberre, elkapni se kaphattam semmit sehol.

Ezert bizom benne, hogy nem. De gondoltam hatha van valakinek nagyobb tapasztalata ebben:)

2022. aug. 25. 07:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha neked a google az orvosod, akkor miért irod ide ki a kérdést.

A Betadin a szortuszo gyuszit (is) kezeli. Es HPV fertozesed lehet szemolcsok nelkul is. Tehat menj nogyogyaszhoz, egy mehnyakrak szures is aktualis, ahogy igy olvaslak. Nem, ne mondd, hogy te az interneten nem talaltal mehnyakrak okozta szemolcsoket, tehat az neked nincs.

2022. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem google a dokim. De a HPV-röl azert lehet tudni hogyan kaphato el.

A másik, hogy mennek nődokihoz, de pasi vagyok:)

2022. aug. 26. 08:44
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Ebben az esetben 1. Probald ki a Betadint par napig, ki fog derulni, hogy szortuszo gyuszi-e. 2. Ha nem tunik el, nem javul 2-3 nap alatt, akkor haziorvos (tud tesztre kuldeni) es/vagy bor- es nemibeteggondozo.

Ferfi letedre kizartnak tartom, hogy a munkahelyeden pisiles kozben - de meg a #2 kozben is - megfertozodhetsz barmivel is, kiveve, ha ott szexeltel es a partnered fertozott volt.

Otthon viszont elkaphatsz barmit a szexpartnertol. Akar az influenzat vagy a majomhimlot is (azok viszont masmilyen tunetekkel jarnak :D

2022. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg1, csereld le a borotvadat, nekem szokott segiteni a tovabbi szortuszogyuszik elkeruleseben.

A borotvaidat pedig mindig kezeld ugy, mint az autodat es a felesegedet: egyiket sem adjuk kolcson soha, mert nem tudjuk, hogy milyen allapotban kapjuk vissza :D

2022. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bármilyen hihetetlen számodra, nem szexektem senkivek mosdóban...sem.

A párom se lépett félre (igen, ide johetnek a tipikius gyakorin 90%-ban érkező reakciók).

Barnilyen hihetetlen egyikunknek sem volt neki kontaktusa mással.

Tudom...ezen az oldalon ez kizárt...

Ami azért is furcsa, mert alapból a kérdesek alatt mindenhol azt olvasom, hogy itt a huseges, tiszteletteljes, fantasztikus és családcentrikus, monogám emberek "segítenek".

Akkor most hogy is van ez?


Sok fotelharcos pszichologus oldala ez...


Tisztelet a kivételnek, kérdésem esetén is és más kategoriakban valaszoló elenyésző számban megjelenő értelmes válaszló esetében is


Ui.: nezz utana, vagy konzultálj orvossal, hogy egy kozossegi mosdoban (foleg ahol nem 3an, hanem 50-80 ember használja, miket tudsz elkapni vagy pl strandon!


Peace!

2022. aug. 28. 07:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Egeszsegugyben dolgozom, konkretan practitioner nurse ha tudod, hogy ez mit jelent.

Pisiles kozben egy ferfi keptelen elkapni barmit is, akarhanyan hasznaljak a wc-t. Egy nonek is nehez, amennyiben megtesz egy-ket ovintezkedest. Ha nem, akkor is csak 50%, hogy kap valamit.


Adtam tanacsokat, pl. szortuszogyuszi ellen, nem tetszik egyik sem. Pedig legalabb a betadint megprobalhatnad.

Es a borotvadat se hasznald senkivel kozosen, ahogyan a fogkefet sem, mert azzal viszont mindenfelet kaphatsz.

A bor es nemibeteg gondozoban pedig ellatjak azokat a fertozeseket is, ami akkor keletkezik, ha a szortuszo gyulladas nem kifele kezd el gennyesedni, hanem befele, es par honap alatt gyonyoruszep betokosodott gyulladast okoz. Ez nem azt jelenti, hogy megcsaltad a feleseged, vagy o teged, hanem azt, hogy lett egy betokosodott bor alatti problema.

Sajnalom, hogy ideges vagy. Pszichologiaval nem foglalkozom, de fordulj nyugodtan egy szakemberhez.

A pattanasaiddal is.

2022. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja, abszolút nem vagyok ideges:)

Csak a válasz eléggé cinikusnak tűnt arra kihegyezve, hogy itt nálunk mindenki félrek*r...


A pasik is ülnek budira amúgy tudod :) Egy nagy cégnél szinte még a meleg ülőkére, mert egymásnak adják a kilincset kb:)


Köszönöm válaszodat:)

2022. aug. 28. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, hasonló szemölcs-szerű dolgok jöttek ki nekem is a herém mellett(4db) borotválkozás után, ahol érintkezik a combommal. Elmentel azóta vele az orvoshoz, vagy elmúltak neked? Örülnék, ha válaszolnál, köszönöm előre is!
2022. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!