Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nők: ti aggódtok hogy mikor...

Nők: ti aggódtok hogy mikor szüljetek?

Figyelt kérdés

21 vagyok mindjárt 22

Se a párkapcsolatom se a pénzügyi helyzetem nem olyan még hogy vállalnék gyereket, de mostanság eléggé aggaszt hogy mikor szüljek már?!

Nem akarok öreg anyuka lenni sem

Tudom ráérek 25 évesen is és még van időm addig de mivan ha akkor sem lesz meg hozzá a körülmény?


2022. aug. 31. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
21 évesen azon stresszelni, hogy nem késtél-e már el a szüléssel, elég kattos dolog. Borsodban élsz, ahol mindenki 14 évesen szül vagy honnan ez az aggodalom? Én 26 vagyok, és azt se bánom, ha 33 évesen fogok szülni, csak legyen jó apja a gyereknek és megfelelő anyagi háttér. Csak azért nem kapkodnám el, mert bekapcsolt nálam az anyai ösztön.
2022. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Max amiatt, hogy még véletlenül se essek teherbe 😋


33n

2022. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 vagyok, de nem is akarok gyereket. :D Amúgy meg nem az életkor számít, sokkal inkább az, hogy milyen testi és lelki állapotban vagy (+anyagi), sok 20 éves anyuka totál lerobbant és rosszabb fizikai állapotban van, mint egy 40 éves, szóval nem mindig az a jó, ha korán szül egy nő... Illetve nem is kötelező szülni, sokaknak nem is kellene.
2022. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

31 vagyok és nem tudom mikor akarok meg egyáltalán hogy lesz ez az egész.

Na de 21 évesen eszembe se jutott ezen stresszelni.

2022. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam kedves egyes hogy most azonnal szulnom kellene

Hanem hogy kicsit stresszelek hogy kifutok az idobol

Olyan gyorsan telnek az evek, de nyugtato latni hogy 30as nok meg vannak itt is akik nem szultek :)

Csupan erre voltam kivancsi :)

2022. aug. 31. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 igen amúgy szülés után látványosan lerobbannak a nők, a kialvatlanságtól ráncosak lesznek, nincs idejük annyit sportolni stb. Nekem így 26 évesen nincs még gyerekem, sokat is sportolok és konkrétan 18-20 évesnek szoktak nézni, még a személyimet is gyakran elkérik, a velem egykorúak viszont, akik már szültek, inkább néznek ki 30-32-nek. Úgyhogy szerintem nem kell elsietni, inkább élvezd ki, hogy tovább nézel ki jól.
2022. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Azt tudtam mindig is, mi az a plafon, ami felett már nem vállalok gyereket. 35. Mindig két gyerkőcöt szerettem volna, úgy is hozta a sors hogy az elsőt 30 évesen szültem, a másodikat pedig 35 évesen fogom világra hozni- 3 hónap múlva.

Ennyire fiatalon ezen stresszelned teljesen felesleges. Tanulj és építs karriert hogy alapod legyen. Hidd el, rengetegbe kerül minden.

2022. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 évesen én is így meg úgy baba... örülök, hogy nem szültem, mert azóta minden megváltozott. Anyagilag jobb helyzetünk lett, de egészségileg sajnos leromlott az állapotom, így egy gyerek elég nagy megterhelést jelentene fizikálisan.
2022. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!