Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötést mikor szabad eltávolíta...

Kötést mikor szabad eltávolítani anyajegy kivágása után?

Figyelt kérdés
Egy hete vették le egy anyajegyemet (kivágták a területet, összevarrták), és még mindig rajta van a kötés. Nem mondták, hogy mikor vehetem le, én meg elfelejtettem rákérdezni. Holnap megyek varratszedésre, és nem akarom, hogy hülyének nézzenek, amiért nem vettem le, vagy azért mert épp leszedném, pedig nem kéne.
2022. szept. 1. 03:44
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A kötést naponta cserélni kellett volna, és ezt sebésznek el kellett volna mondani. Amúgy egy hét után már nem kell kötés, nyugodtan le lehet venni.
2022. szept. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Naponta cseréltem


Vegyél majd cole ceto gélt, fél évig kend, gyönyörűen eltünteti

2022. szept. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem most vágtak ki kettőt az elmúlt 1-2 hónapban. Majdnem naponta volt cserélve a kötés, bár ez nem kötés volt, hanem nagy méretű, párnás ragtapasz.


Cseréld le, ugyanaz ne legyen rajta sokáig, mert elkezd büdösödni.

2022. szept. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cserélni kellett volna naponta, de varratszedésig marad. Hogy ne akadjon bele a varrat semmibe.
2022. szept. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem nem is kellett rá kötés.
2022. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak leragasztották, és a varratszedésig nem volt szabad hozzányúlni.
2022. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!